Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Вестерн FAME нова маица СО ЕТИКЕТА
FAME нова маица СО ЕТИКЕТА
FAME нова маица СО ЕТИКЕТА FAME нова маица СО ЕТИКЕТА

FAME нова маица СО ЕТИКЕТА

199 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сина пижами блуза еластична сиво

2
0

Сосема нова маица со етикета. Универзална величина. Плава боја, од марката Венц. Еластична и прилагодлива. ТУРСКА РОБА, СО ЕТИКЕТА

Додадено: 16.9.2015 Прегледи: 386

FashionSalad

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3