Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Вестерн СО ЕТИКЕТА- лила маица
СО ЕТИКЕТА- лила маица
СО ЕТИКЕТА- лила маица СО ЕТИКЕТА- лила маица

СО ЕТИКЕТА- лила маица

220 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: сина пижами блуза плаво ново

0
1

Сосема нова маица со етикета, декларација. Величина М/Л еластична Погодна и за деца и за возрасни

Додадено: 16.9.2015 Прегледи: 359

FashionSalad

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3