Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
tunice
tunice tunice tunice

tunice

299 МКД

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: crno so zeleno

0
0

bluza tunika,crna so zeleno vo kombinacija,so kapuljaca...napred e kako na preklop i ozdola kako da ima uste edno maice deluva....novo,neobleceno niednas...

Додадено: 23.9.2012 Прегледи: 474

TinaAvramoska

2
1

Членот го следат

14

Членот ги следи

1