Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Skopje Casual маичка за 1 денар!
Skopje Casual маичка за 1 денар!

Skopje Casual маичка за 1 денар!

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сина skopje casual големина по избор кафен текст

0
0

Во соработка со mojagarderoba.mk го објавуваме првиот наш артикл на продажба! :) Учествувајте со ваша комбинација и купете си ја првата Skopje Casual маичка за само 1 денар (ќе си го бараме :)) Повеќе на: http://www.skopjecasual.mk/post/32190699921/1-1-denar-t-shirt

Додадено: 24.9.2012 Прегледи: 1349

SkopjeCasual

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0