Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Мантил Mantilce tigresto, kako novo!
Mantilce tigresto, kako novo!
Mantilce tigresto, kako novo! Mantilce tigresto, kako novo! Mantilce tigresto, kako novo!

Mantilce tigresto, kako novo!

400 МКД

Големина: 46

Град: Радовиш

Материјали: xxx

Ознаки: mantil tigrest

6
0

Mnogu malku noseno, preubavo. Velicina 46, no odgovara i za pomalo. Pobarajte dimenzii :)

Додадено: 1.11.2015 Прегледи: 359

ElenaKocevaa

7
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

0