Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустанче
Фустанче Фустанче Фустанче

Фустанче

600 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: стреч

Ознаки: патент

3
0

Преубаво,модерно фустанче.Еднаш е носено,материјалот мн убаво го оформува телото,подебел материјал. Величина М но одговара и за L.

Додадено: 9.11.2015 Прегледи: 340

Nattali

27
1

Членот го следат

174

Членот ги следи

0