Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Со апликации НАЈПРЕКРАСНИОТ ФУСТАН
НАЈПРЕКРАСНИОТ ФУСТАН
НАЈПРЕКРАСНИОТ ФУСТАН

НАЈПРЕКРАСНИОТ ФУСТАН

850 МКД

Град: Прилеп

Материјали: памук

Ознаки: нов

24
1

М бројче али поради растегливост може и до Л.Еднаш носено,но поради здебелување не ми чини..

Додадено: 20.11.2015 Прегледи: 1172

natase

1
8

Членот го следат

39

Членот ги следи

0