Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кожна 1̶0̶0̶0̶ Ново! Кожна јакна
1̶0̶0̶0̶   Ново! Кожна јакна
1̶0̶0̶0̶   Ново! Кожна јакна 1̶0̶0̶0̶   Ново! Кожна јакна

1̶0̶0̶0̶ Ново! Кожна јакна

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: зимско кожно бело

0
0

Скроз нова кожна јакна.Ја добив на поклон, еднашка ја носев но не сум обожавател на бела боја и ми седи дома. Бројчето е М но одговаара и за S.

Додадено: 22.11.2015 Прегледи: 173

Oliveramegi

12
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

41