Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки НОВИ фармерки nam. 400
НОВИ фармерки nam. 400
НОВИ фармерки nam. 400 НОВИ фармерки nam. 400

НОВИ фармерки nam. 400

500 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: фармерки нови

9
0

Нови фармерки, ги купив без проба. И етикетата си стои на нив. Преубав мек тексас. Со висок струк., тесен модел. Купени се 1200.

Додадено: 4.12.2015 Прегледи: 635

tamarask

38
2

Членот го следат

105

Членот ги следи

96