Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто нови болера
нови болера
нови болера нови болера нови болера

нови болера

300 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: 100%памук

Ознаки: ss

0
0

нови чипкани болера.бело и крем.едно 300ден

Додадено: 6.12.2015 Прегледи: 149

sneze5

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0