Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани ***popust ***NOVO 500 den fustance
***popust ***NOVO 500 den fustance
***popust ***NOVO 500 den fustance ***popust ***NOVO 500 den fustance ***popust ***NOVO 500 den fustance

***popust ***NOVO 500 den fustance

800 МКД

Големина: 36

Бренд: //

Град: Куманово

Материјали: rastegliv

Ознаки: novo

4
0

crno novo nenoseno fustance od mnogu kvaliteten rastegliv podebel materijal...napred e so korpi....ne e mnogu kratko bas pristojna kulturna dolzina....odgovara i na M i na L

Додадено: 9.12.2015 Прегледи: 471

[email protected]

37
0

Членот го следат

122

Членот ги следи

836