Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
crven bluzon so kapa
crven bluzon so kapa crven bluzon so kapa crven bluzon so kapa crven bluzon so kapa crven bluzon so kapa

crven bluzon so kapa

300 МКД

Град: Штип

Материјали: pamuk

Ознаки: crveno

0
0

crven bluzon so kapa ,moze da se nosi na helanka i na farmerka.Velicina M/L skoro nov.

Додадено: 29.9.2012 Прегледи: 628

sanjaatrajkovaa

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

25