Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек kratko crno bolero
kratko crno bolero
kratko crno bolero

kratko crno bolero

150 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: bolero pamuk crno kratko

0
0

kratko crno bolero..odgovara na S/M ..mnogu malku noseno

Додадено: 18.1.2016 Прегледи: 146

CINAMON

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

13