Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко Extra Namalena - bundicka so krzno vel.M-L
Extra Namalena - bundicka so krzno vel.M-L
Extra Namalena - bundicka so krzno vel.M-L

Extra Namalena - bundicka so krzno vel.M-L

890 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: krzno

Ознаки: novo toplo

10
0

Mnogu malku nosena ubava topla bunda..

Додадено: 3.10.2012 Прегледи: 1307

LaraKroft

55
0

Членот го следат

274

Членот ги следи

0