Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Prekrasen fustan
Prekrasen fustan

Prekrasen fustan

200 МКД

Големина: 37

Бренд: nz

Град: Неготино

Материјали: likra

Ознаки: korset krem mini

1
0

Prekrasen fustan-korset, krem boja, moze da se nosi I so helanki I so farmerki, moze da se kombinira sekako. Odgovara za S

Додадено: 27.1.2016 Прегледи: 368

slaganagrueva

34
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

17