Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Nov fustan , Namaleno 280
Nov fustan , Namaleno 280
Nov fustan , Namaleno 280 Nov fustan , Namaleno 280 Nov fustan , Namaleno 280 Nov fustan , Namaleno 280

Nov fustan , Namaleno 280

350 МКД

Бренд: hepening

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: nov

0
0

Nov fustan kupen od hepening , neoblecen niednas. Ubava sara, crno so bordo, so gol grb. Goleminata mislam deka bi odgovarala za M, a normalno moze i za poslabicki :-)

Додадено: 23.2.2016 Прегледи: 162

ketivanja

2
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

9