Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
TALLY WEiJL kosulce
TALLY WEiJL kosulce TALLY WEiJL kosulce

TALLY WEiJL kosulce

500 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Ознаки: kosulce tally weijl teget

6
0

Epten tipsko TALLY WEiJL kosulce, teget, kako na rigi, so kratki rakavcinja, strukirano, epten tipsko. Kupeno e ovaa prolet, nad 1000 den. bese, obleceno e bukvalno 2 pati, kako novo e. Golemina S

Додадено: 6.10.2012 Прегледи: 890

fashionistagp

18
0

Членот го следат

236

Членот ги следи

9