Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна *Распродажба на бунди*
*Распродажба на бунди*
*Распродажба на бунди* *Распродажба на бунди* *Распродажба на бунди* *Распродажба на бунди*

*Распродажба на бунди*

400 МКД

Големина: M

Град: Македонска Каменица

Материјали: ///

Ознаки: портокалова

0
0

Портокалова бунда на распродажба. Одговара на М - L величина. Повеке информации во инбокс.

Додадено: 1.3.2016 Прегледи: 193

Kathleen

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4