Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Plisano palto
Plisano palto Plisano palto

Plisano palto

200 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: plis

Ознаки: //

4
0

Plisano strukirano sako temno kafeva boja , velicina 38/40

Додадено: 2.3.2016 Прегледи: 226

slavica0702

70
1

Членот го следат

36

Членот ги следи

27