Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka bluza
Bershka bluza Bershka bluza Bershka bluza Bershka bluza

Bershka bluza

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

10
0

Bershka bluza koshulka so 3/4 rakavi,dva pati nosena,pishuva M no odgovara na L/XL poshirok model

Додадено: 7.3.2016 Прегледи: 211

ivanar

56
1

Членот го следат

97

Членот ги следи

14