Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тренерка
Тренерка Тренерка

Тренерка

1500 МКД

Големина: XL

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: горнатренерка

3
0

Горна Тренерка, најк. (како јакничка) Хл , но одговара на Л.

Додадено: 21.3.2016 Прегледи: 302

Wolfchy

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

8