Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka fustance
Bershka fustance Bershka fustance

Bershka fustance

800 МКД

Големина: 36

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan zolt

5
0

Zolt fustan Bershka,broj 36

Додадено: 22.3.2016 Прегледи: 333

Stefanija666

11
0

Членот го следат

157

Членот ги следи

3