Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини Црно фустанче
Црно фустанче
Црно фустанче Црно фустанче Црно фустанче

Црно фустанче

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: нз

1
0

Црно фустанче со еден ракав кој е цел со чипка Величината е стандард

Додадено: 31.3.2016 Прегледи: 170

frosiii

2
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2