Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици Уметнички Маица - намалена..
Маица - намалена..
Маица - намалена.. Маица - намалена.. Маица - намалена..

Маица - намалена..

200 МКД

Големина: 38

Бренд: нез

Град: Скопје

Материјали: материјал убав

Ознаки: шарена

2
0

Маичка широка за секоја пригода, убаво стпи со фармерки. Нова,еднаш облечена. Земена од членка на мг и тогаш беше со етикета, значи скроз нова :) Прееееубав материјал и бои.

Додадено: 2.4.2016 Прегледи: 261

kristiislobe

7
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

45