Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
US POLO ASSN ORIGINAL MAICKA
US POLO ASSN ORIGINAL MAICKA US POLO ASSN ORIGINAL MAICKA US POLO ASSN ORIGINAL MAICKA

US POLO ASSN ORIGINAL MAICKA

400 МКД

Бренд: us polo assn

Град: Скопје

Материјали: 100% pamuk

Ознаки: us assn polo maica

2
0

US POLO ASSN maicka original kupena za 75e, ja prodavam za 400 den. brojot na maicka e S, no e tocna na regularen M broj.

Додадено: 4.4.2016 Прегледи: 318

ina315

3
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0