Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кожна *450*Кожна јакна
*450*Кожна јакна
*450*Кожна јакна *450*Кожна јакна *450*Кожна јакна *450*Кожна јакна *450*Кожна јакна

*450*Кожна јакна

600 МКД

Големина: 39

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: екокожа

Ознаки: кожњак спортска јакна кафена

1
0

Не е вистинска кожа :) По спортски модел, изгужван, не е струкирана поширочка е. Бојата е темно кафена, како зрно кафе баш :). На дневна светлина е сликана и има некаков отсјај на сликиве, инаку потемна во живо. Одговара за М и Л. Должина: 60см Раменици: 40см

Додадено: 6.4.2016 Прегледи: 295

Ananana

78
0

Членот го следат

153

Членот ги следи

290