Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Долга карирана кошула
Долга карирана кошула
Долга карирана кошула Долга карирана кошула

Долга карирана кошула

350 МКД

Големина: S

Бренд: yessica

Град: Струга

Материјали: памук

Ознаки: карирана кошула долга модерно евтино

0
0

* Носена 2-3 пати * Во добра состојба * Може да се комбинира со фармерки или да се носи како додаток околу половина

Додадено: 12.4.2016 Прегледи: 175

Јована

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

8