Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Детски фармерчиња
Детски фармерчиња
Детски фармерчиња Детски фармерчиња

Детски фармерчиња

300 МКД

Бренд: palomino, c&a

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: фармерки машки детски

0
0

Детски машки фармерчиња, од квалитетен џинс, струк 62 цм, должина 72 цм

Додадено: 19.4.2016 Прегледи: 132

Жана2006

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0