Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan

Fustan

400 МКД

Големина: M

Бренд: nz

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

3
0

Prekrasen elwganten.. otmena dolz8na do kolena ili nesto pod. So gol grb idealen za letovo.

Додадено: 2.5.2016 Прегледи: 346

eciskopje

209
1

Членот го следат

384

Членот ги следи

23