Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи KAPPA NOV BLUZON
KAPPA NOV BLUZON
KAPPA NOV BLUZON KAPPA NOV BLUZON

KAPPA NOV BLUZON

300 МКД

Бренд: kappa

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: kappa 100% pamuk bluzon

7
0

Nov kappa bluzon, nikogas se nema noseno, velicina M, super komoten :),istite gi ima vo orka za 3 pati povisoka cena

Додадено: 4.5.2016 Прегледи: 264

ina315

3
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0