Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Prekrasno eleche
Prekrasno eleche
Prekrasno eleche

Prekrasno eleche

200 МКД

Големина: M

Бренд: ya

Град: Скопје

Материјали: poliester pamuk 55% 45%

Ознаки: bel elek bolero

5
0

Ne e noseno voopshto.

Додадено: 20.5.2016 Прегледи: 242

Marija.92

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1