Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
мини
мини мини мини

мини

ПРОДАДЕНО

Големина: 34

Бренд: фустанче

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: машна мини бело кратко розево

0
0

Кој си носи кратко ќе си го изнаноси летово.. еднаш е облечено но неносам кратки фустанчиња Премногу е лесно и удобно за летниве денови

Додадено: 29.5.2016 Прегледи: 136

monii26

4
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

27