Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sako nam. 300
Sako nam. 300

Sako nam. 300

400 МКД

Големина: 38

Бренд: mz

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

1
0

Moze i pomala 40 ka. Epten e tipsko. Na krem kafena osnova so animal print.

Додадено: 19.6.2016 Прегледи: 108

eciskopje

196
1

Членот го следат

373

Членот ги следи

23