Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини unikaten svecen fustan
unikaten svecen fustan
unikaten svecen fustan unikaten svecen fustan unikaten svecen fustan unikaten svecen fustan

unikaten svecen fustan

800 МКД

Големина: L

Бренд: ne

Град: Куманово

Материјали: likra so cipka

Ознаки: ne

3
0

unikaten svecen fustan, koj e nosen samo ednas na maturska vecer.Nov, sien po naracka.Bojata e crno so srebreno. Prekrasen e

Додадено: 20.6.2016 Прегледи: 353

Marijamelani

9
2

Членот го следат

8

Членот ги следи

31