Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кратко Бунда од канадски волк природно крзно
Бунда од канадски волк природно крзно
Бунда од канадски волк природно крзно Бунда од канадски волк природно крзно Бунда од канадски волк природно крзно

Бунда од канадски волк природно крзно

2000 МКД

Големина: 41

Град: Скопје

Материјали: природно крзно

Ознаки: природно крзно

5
0

Бунда од природно крзно од канадски волк. Одлично сочувана и мнооогу топли.

Додадено: 4.7.2016 Прегледи: 729

ElenaAK

3
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

42