Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nam. 250 kombilizon
Nam. 250 kombilizon

Nam. 250 kombilizon

350 МКД

Големина: M

Бренд: nz

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

3
0

Moze i l.. ne se kratki nad kolena.. gire so lastik na celata povrshina na gradite.. ubav e.. i mnogu lesen

Додадено: 13.7.2016 Прегледи: 846

eciskopje

209
1

Членот го следат

384

Членот ги следи

23