Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
bluze-teranova S/M
bluze-teranova S/M

bluze-teranova S/M

350 МКД

Големина: S

Бренд: teranova

Град: Битола

Материјали: polymaid acrilic

Ознаки: super

0
0

Bluzeto e noseno samo dva pati i e mnogu socuvano. Napred e otvoreno i se nosi so drugo bluze pod nego, mnogu e tipsko...go prodavam bidejki mie malo.

Додадено: 22.8.2016 Прегледи: 133

majabt

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

8