Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosulka nova
Kosulka nova Kosulka nova Kosulka nova

Kosulka nova

250 МКД

Големина: 38

Град: Радовиш

Материјали: pamuk cipka

Ознаки: kosulka

2
0

Kosulka praska boja mnogu ubavka ne e nosena samo i e izvadena etiketata velicina M ama moze da odgovara na S,M i L

Додадено: 7.9.2016 Прегледи: 146

BeStylish

20
0

Членот го следат

44

Членот ги следи

2