Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црно палтенце
Црно палтенце Црно палтенце Црно палтенце Црно палтенце Црно палтенце

Црно палтенце

400 МКД

Големина: XL

Град: Прилеп

Материјали: ..

Ознаки: елегантно ново црно свечено

0
0

Ново елегантно палтенце со тричетврти ракави. На сликите се обидов да го долвам најдобро. Напред е со јакчиња и 2 реда петлици. Долго е до половина. Назад точно на грбот има убава панделка. Еднаш е носено на свадба, неможам да го искомбнирам никако. Одговара на XL.

Додадено: 12.9.2016 Прегледи: 149

AngelaTerzioski

5
1

Членот го следат

2

Членот ги следи

2