Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Prsluk JOLIDON 75B
Prsluk JOLIDON 75B
Prsluk JOLIDON 75B Prsluk JOLIDON 75B

Prsluk JOLIDON 75B

600 МКД

Град: Охрид

Материјали: likra elastan

Ознаки: novo

0
0

Kupeno od sajtov kako novo, od mene isprano i probano, no golemina ne odgovara za mene. Korpite se podlabok model.

Додадено: 20.9.2016 Прегледи: 195

Karamazova

16
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

4