Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини црно бело YESSICA фустанче
 црно бело YESSICA  фустанче
 црно бело YESSICA  фустанче  црно бело YESSICA  фустанче  црно бело YESSICA  фустанче  црно бело YESSICA  фустанче  црно бело YESSICA  фустанче

црно бело YESSICA фустанче

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: 100% памук

Ознаки: ракави тричетврт

0
0

величина стандард но поубаво стои на с и помало м.скоро ново.должината му е малку над колена

Додадено: 20.9.2016 Прегледи: 323

филипче

109
0

Членот го следат

63

Членот ги следи

0