Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pizamki novi ljiljavi
Pizamki novi ljiljavi Pizamki novi ljiljavi Pizamki novi ljiljavi Pizamki novi ljiljavi

Pizamki novi ljiljavi

300 МКД

Големина: L

Град: Кичево

Материјали: poliester

Ознаки: ljiljavi novi

4
0

Novi pizami svileni so dolgi rakavi,i so kopcinja na gorniot del.Imaat i dzebce na gorniot del,samo se isprani ne se voopsto noseni.(Ljiljavi se).

Додадено: 28.9.2016 Прегледи: 278

nikolija

3
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

47