Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги NEWYORKER нов нов нов
NEWYORKER нов нов нов
NEWYORKER нов нов нов NEWYORKER нов нов нов NEWYORKER нов нов нов NEWYORKER нов нов нов

NEWYORKER нов нов нов

1000 МКД

Големина: 34

Бренд: аmisu newyorker

Град: Велес

Материјали: crn nov dolg

Ознаки: dolg nov crn svecen

1
0

Фустанот ми е добиен како поклон од NewYorker. Требаше да го носам на свадба. За жал, мал ми е. Купен е 3150 денари, го продавам 1000 денари. Скроз е нов, не е ниту еднаш облечен. Стои и етикетата.

Додадено: 29.9.2016 Прегледи: 217

manevaa

7
2

Членот го следат

32

Членот ги следи

14