Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Stosno elece so resi
Stosno elece so resi
Stosno elece so resi

Stosno elece so resi

400 МКД

Големина: 37

Бренд: ******

Град: Охрид

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: krem

1
0

Novo stosno elece so resi, krem boja, materijalot e kako cprevrtena koza, preubavo stoi, velicinata e S-M.

Додадено: 5.10.2016 Прегледи: 136

mimi986

8
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

2