Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Кратко тексас зелено палто
тексас зелено палто
тексас зелено палто тексас зелено палто тексас зелено палто

тексас зелено палто

80 МКД

Големина: 40

Бренд: ..

Град: Струмица

Материјали: тексас

Ознаки: ..

0
0

Маслинесто зелена боја, тексас палто, убав тексас ни многу дебел ни многу тенок.. како куван тексас ... каишот од долу го има само на предната страна и ако ви смета може да го отпарате или сечете. ново е, дали 2-3 пати е облечено.. на ракавите има и патенти... и копчењето на палтото е со патент по цела должина..величина Л и има ликра. еве димензии рамо од раб до раб - 40см должина на цело палто - 54см струк од раб до раб мерен кај половина - 42см најдолу мерено - 40см должина на ракав - 56см

Додадено: 10.10.2016 Прегледи: 144

Mona_Monsi

95
0

Членот го следат

67

Членот ги следи

37