Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
елече
елече елече

елече

150 МКД

Големина: S

Бренд: турско

Град: Струмица

Материјали: памук

Ознаки: елече

0
0

Добро зачувано еднаш до два пати носено.

Додадено: 11.10.2016 Прегледи: 83

PaleVasileva

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

4