Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Мантил Sivkasto unikatno palto 40/42 NAMALENO 99
Sivkasto unikatno palto 40/42 NAMALENO 99
Sivkasto unikatno palto 40/42 NAMALENO 99 Sivkasto unikatno palto 40/42 NAMALENO 99 Sivkasto unikatno palto 40/42 NAMALENO 99

Sivkasto unikatno palto 40/42 NAMALENO 99

ПРОДАДЕНО

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: mesavina

Ознаки: mantil palto sivo

2
0

Unikatna kreacija, palto/mantil. Podolga e dimenzijata. ODGOVARA 40/42. Razmeni.ne

Додадено: 14.10.2016 Прегледи: 127

biljanabibi

135
4

Членот го следат

149

Членот ги следи

26