Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Converse jakna
Converse jakna Converse jakna Converse jakna

Converse jakna

1000 МКД

Големина: S

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: shushkav

Ознаки: krzno converse jakna

0
0

Кратка зимска јакна од брендот Converse. Има капа со крзно. Одлично сочувана.

Додадено: 26.10.2016 Прегледи: 151

Isi3plicity

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0