Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova polurolka/bluza L/XL
Nova polurolka/bluza L/XL Nova polurolka/bluza L/XL

Nova polurolka/bluza L/XL

350 МКД

Големина: XL

Бренд: irska

Град: Скопје

Материјали: spandex volna

Ознаки: brend

3
0

Prekrasna meka i topla polurolka so pletena monistra okolu vratot i slicevi od stranite, dobiena podarok od Irska.

Додадено: 3.11.2016 Прегледи: 178

Babushka

29
1

Членот го следат

17

Членот ги следи

16