Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна НОВА кожна машка јакна-намалена
НОВА кожна машка јакна-намалена
НОВА кожна машка јакна-намалена НОВА кожна машка јакна-намалена НОВА кожна машка јакна-намалена НОВА кожна машка јакна-намалена НОВА кожна машка јакна-намалена

НОВА кожна машка јакна-намалена

4000 МКД

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: црна

1
0

НОВА кожна машка јакна не облечена ниту еднаш како што е купена така е оставена.Број 56.Цената е 5000ден бидејќи се работи за чиста кожа.

Додадено: 6.11.2016 Прегледи: 197

gardenija1

21
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

11